LISTOPADA, 2023

Podczas dzisiejszego pojedynku nie zabrakło emocji. Energa Polski Cukier Toruń uległa polkowickim koszykarkom 63:67

Dzisiejszy pojedynek pomarańczowe mogą uznać za udany. Po początkowych problemach i przegranej pierwszej kwarcie, ponownie powoli, akcja po akcji udało się doprowadzić do 4 punktowej przewagi na koniec czwartej kwarty.

Najskuteczniejszą zawodniczką podczas dzisiejszego meczu była Dragana Stanković zdobywając dla naszego zespołu aż 22 punkty.

KGHM BC Polkosice vs Enea AZS Politechnika Poznań (69:30)

Punkty w meczu:
KGHM BC Polkowice (67)
Dragana Stanković 22, Brittney Sykes 13, Brianna Fraser 8, Zuzanna Kulińska 7, Stephanie Mavunga 6, Zala Friskovec 6, Klaudia Gertchen 5

Energa Polski Cukier Toruń (63)
Keishana Washington 16, Asia Strong 15, La Mama Kapinga Maweja 13, Angelika Stankiewicz 12, Wiktoria Sobiech 7

Już teraz zapraszamy na kolejny mecz z francuskim zespołem Villeneuve d’Ascq LM. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą środę 29.11 o godzinie 19.00 w Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1a.

KGHM BC Polkowice vs Villeneuve d’Ascq LM