Najmłodszy Kibicu! Zostań w domu i koloruj dla nas!

MARCA, 2020

Szkoły i przedszkola zamknięte, ale pamiętajcie, żeby w czasie podwyższonego ryzyka zostać w domu. Mamy dla Was misję specjalną!

Wiemy, że pełnych energii najmłodszych kibiców naszego klubu ciężko utrzymać w domach. Mamy więc dla Was coś, co zajmie Wasz czas. Drukuj i do dzieła! Efekty pracy podeślij do nas!

Jeśli nie macie możliwości wydrukowania w domu, a mieszkacie w Polkowicach, to na adres:

a.radomska@mkspolkowice.pl

w do soboty, 14 marca do godziny 10:00, wyślijcie swój adres zamieszkania (ulica, numer budynku i mieszkania). Podrzucimy Wam zestaw do skrzynki na listy.

Pamiętajcie, żeby na czas podwyższonego ryzyka związanego z paskudnym koronawirusem, zostać w domach, dbać o higienę, wysypiać się oraz zdrowo się odżywiać. To nasza misja specjalna dla Was! Bądźcie dzielni, a wszyscy spotkamy się we wrześniu w hali!

Kolorowanki i łamigłówki do pobrania z linków poniżej:

Kolorowanka z tygrysem Cezarym

Zeszyt łamigłówek i kolorowanek – CCC Polkowice