Nabór do Akademii Koszykówki MKS Polkowice

STYCZNIA, 2021

Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko rozwijało się prawidłowo, uczyło podstaw koszykówki oraz współpracy w grupie, poprawiało swoją koordynację ruchową oraz ogólną sprawność fizyczną, a przy okazji  nawiązało nowe przyjaźnie podczas sportowych zabaw, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

W naszej Akademii chcemy zaszczepić w dzieciach pasję do sportu. Liczy się dla nas rozwój i nauka, ale także zabawa.

Cele Akademii
– chcemy pomóc Rodzicom w rozwijaniu talentów swoich pociech,
– przez zabawę chcemy wykształcić w dzieciach umiejętności pracy w grupie,
– uczymy koszykówki od podstaw,
– rozwój psychofizyczny dzieci,
– propagujemy zdrowy styl życia,
– uczymy współzawodnictwa i zasad fair play.

Nasza kadra trenerska

W Akademii pracuje doświadczona kadra trenerska z wieloletnim przygotowaniem pedagogicznym, a także byłe koszykarki. Wszyscy szkoleniowcy i instruktorzy są odpowiednio przygotowani do prowadzenia zajęć z Państwa dziećmi i posiadają wszelkie uprawnienia. Dzieci pod naszą opieką mogą czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy, że treningi są wolne od nudy! Trenerzy mają głowy pełne pomysłów i nie popadają w rutynę. Angażują się całym sercem w prowadzenie zajęć, często współuczestnicząc z dziećmi w grach i zabawach.

Jak działa Akademia i co oferuje?

– treningi w godzinach popołudniowych trwające 90 minut, w zależności od kategorii wiekowej, od 2 do 3 razy w tygodniu,
– udział w meczach sparingowych i turniejach minikoszykówki,
– możliwość rozwoju podczas sportowych obozów letnich i zimowych,
– strój meczowy,
– możliwość uczestnictwa w meczach drużyny ekstraklasy BC Polkowice.

Zależy nam na tym, aby dzieci czerpały jak największą radość z treningów i nawiązywały nowe przyjaźnie w duchu sportowej atmosfery.

Drodzy Rodzice, jeśli macie jeszcze jakieś pytania to z chęcią rozwiejemy Wasze wątpliwości. Dzwońcie do nas.

Trener Grzegorz Kielin
tel.: 601 307 547
SP 1 – poniedziałki i środy godz. 16:30-18:00, czwartki 15:30-17:00

Trener Zdzisław Wanecki
tel.: 782652855
SP3 (ul. Kominka) – poniedziałki godz. 14:30:16:00, środy godz. 17:30-19:00

Trenerka Kornelia Bajus
tel.: 723 976 087
SP3 (ul. Kominka) – poniedziałki i piątki 14:30-16:00, środy godz. 13:30-15:00

Do zobaczenia na pierwszych treningach!