SIERPNIA, 2023

Wielu z Was na pewno czekało na tę informację…

Liliana Banaszak zostaje w Polkowicach!

Liliana Banaszak uważana jest za jeden z największych polskich talentów. Skrzydłowa imponuje przede wszystkim atletyzmem, ale potrafi również przymierzyć zza łuku. Mimo że sezon 2022/23 naznaczony był, jakżeby inaczej, walką z kontuzjami, Liliana nie zmarnowała okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.

Fot.: Artur Starczewski

Przykładów nie trzeba szukać daleko: skrzydłowa była mocnym punktem drużyny w starciach wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. W pierwszym meczu aż czterokrotnie trafiła za 3, zaś w drugim całkowicie zdominowała rywalki, rzucając 19 punktów i zbierając aż 10 piłek. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem jej talent będzie eksponowany coraz wyraźniej i nie możemy doczekać się oglądania gry Liliany w nadchodzącym sezonie.

Fot.: Artur Starczewski