KGHM Polska Miedź S.A. sponsorem BC Polkowice.

LISTOPADA, 2022

Mistrzynie Polski mają nowego sponsora. Do instytucji wspierających polkowicką drużynę dołączyło KGHM Polska Miedź S.A.

W drodze po kolejne sukcesy naszą drużynę wesprze KGHM Polska Miedź S.A. To spółka z bogatą tradycją prowadząca zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą. KGHM posiada aktywa zlokalizowane na trzech kontynentach. Skupia się na wydobyciu rud, produkcji miedzi i innych metali nieżelaznych.

KGHM jest w ścisłej czołówce światowych producentów srebra i miedzi. Jest także jedynym w Europie producentem renu i nadrenianu amonu z własnych zasobów.

KGHM od lat wspiera wiele klubów sportowych. Do tej rodziny dołączył teraz mistrzowski klub z serca Zagłębia Miedziowego.