Karnety na sezon 2020/2021

WRZEŚNIA, 2020

Całosezonowe wejściówki będzie można nabyć od wtorku 29 września.

Ceny karnetów pozostają bez zmian względem lat ubiegłych. Całosezonową wejściówkę można kupić w cenie 150 zł (karnet normalny) oraz 75 zł (karnet ulgowy przysługujący emerytom i rencistom oraz dzieci i młodzieży szkolnej). Karnet obowiązuje przez cały sezon. Sprzedaż prowadzona będzie w kasie Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1 A w dniach od 29 września do 1 października w godzinach 16:30 – 18:30. Osoby chcące kupić karnet proszone są o zachowanie odstępu 1,5 metra oraz o przyjście w maseczkach.

Dostępność miejsc

W dobie pandemii wejściówka na cały sezon będzie najwygodniejszą, najszybszą i najpewniejszą formą wstępu na mecz. Zgodnie z obostrzeniami nałożonymi w czasie pandemii COVID-19 mecze domowe CCC Polkowice wizytować może 450 kibiców. W związku z ułożeniem miejsc w formę szachownicy, niektórzy z kibiców nie będą mieli możliwości zachowania swoich miejsc z ubiegłego sezonu. Dwa miejsca obok siebie będą mogły zająć jedynie osoby dzielące jedno gospodarstwo domowe. – Jako organizator jesteśmy zobowiązani do stosowania się do obostrzeń, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania wirusa. Wszystkim zależy na tym, aby rozgrywki mogły toczyć się bez przeszkód. Dokładamy wszelkich starań aby pogodzić oczekiwania kibiców przy respektowaniu zaleceń sanepidu. Naszych kibiców prosimy o wyrozumiałość – o organizacji meczów mówiła Anna Radomska, menedżerka klubu.

Obostrzenia w hali

Oprócz zmniejszenia ilości dostępnych miejsc w hali obowiązywać będą także inne zasady. Podczas przemieszczania się po obiekcie obowiązkowe będzie korzystanie z maseczki, a przy wejściu konieczne będzie zmierzenie temperatury oraz dezynfekcja dłoni. Zminimalizowany zostanie kontakt z zawodniczkami. – Najważniejsze dla nas jest to, aby zapewnić bezpieczeństwo zawodniczkom i kibicom, ale w drodze do tego musimy działać wspólnie. Nikomu nie zależy na tym, aby rozgrywać mecze bez publiczności, więc musimy być cierpliwi. Nie jest to łatwa sytuacja dla nikogo, ale cieszymy się, że wracamy do gry po dłuższej niż zwykle przerwie – podsumowała organizator meczów.

Pierwszy mecz Energa Basket Ligi Kobiet sezonu 2020/2021 drużyna CCC Polkowice rozegra na własnym parkiecie w sercu Zagłębia Miedziowego. 3 października o 19:00 rywalem Pomarańczowych będzie Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin. Będzie to 20. sezon polkowickiego zespołu w rozgrywkach ekstraklasy.