KWIETNIA, 2024

III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Mon-Pol Cup

W kwietniowy weekend drużyna prowadzona przez trenerkę Kornelię Bajus wzięła udział w ogólnopolskim turnieju koszykówki organizowanym w Płocku przez Mon-Pol Płock.

Młode zawodniczki grup młodzieżowych MKS Polkowice grały ze swoimi rywalkami jak równy z równym. Ambicja i uparcie w każdym meczu owocowało zgraniem w drużynie i zadowoleniem ze swojej gry wśród Pomarańczowych oraz zajęciem 4. miejsca w całym turnieju.

W trakcie całego turnieju wyróżnione zostały dwie Pomarańczowe. Maja Kubacka znalazła się w najlepszej “piątce” III Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt Mon-Pol Cup.

Najlepszą zawodniczką (MVP) III Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt Mon-Pol Cup została Katarzyna Sobczyk!

Zawodniczki MKS Polkowice rozegrały w trakcie turnieju 5 meczów według poniższego rozkładu:

Mecze w grupie A:

Mon-Pol Płock – MKS Polkowice (67:34)

MKS Polkowice – Inowrocław (21:63)

MKS Polkowice – MUKS II Bydgoszcz (86:22)

Nidzica – MKS Polkowice (23:67)

Klasyfikacja końcowa III Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt Mon-Pol Cup:

1. MKK Sokołów Podlaski
2. MUKS I Bydgoszcz