Gramy z Gorzowem, będzie się działo

MARCA, 2019

Jutro o 18 w Gorzowie Wielkopolskim ligowy klasyk. Miejscowe akademiczki zmierzą się z naszą drużyną. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze są pełne emocji i wyzwalają w zawodniczkach niesamowite zaangażowanie.

– CCC to przeciwnik, który nie ma słabych punktów, ma za to mocny, szeroki skład. W drużynie jest dużo indywidualności, to zespół silny fizycznie, bardzo dobrze grający w defensywie. Nie wiem, czy nie najlepiej w lidze. Nie jest łatwo taką drużynę powstrzymać – komplementuje nasz zespół Dariusz Maciejewski, trener InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski.
Szkoleniowiec naszej ekipy, Maros Kovacik także docenia potencjał rywala.
– Gorzów to uznana marka. Zespół bardzo waleczny, ambitny, niezwykle groźny, zwłaszcza we własnej hali. Czeka nas trudny pojedynek, ale jesteśmy gotowi – podkreśla szkoleniowiec naszych mistrzyń Polski.

Pierwszy mecz pomiędzy polkowiczankami a gorzowiankami został rozegrany 9 grudnia ubiegłego roku. Był bardzo zacięty i ostatecznie zakończył się wygraną naszych dziewczyn 78:73. Jak będzie jutro? Trudno przewidzieć. Jedno jest pewne, emocje sięgną zenitu. Początek meczu o godzinie 18.

NAJBLIŻSZY MECZ:

Czytaj również:

Jeden krok do raju

Jutro w Gorzowie Wielkopolskim trzeci mecz wielkiego finału Energa Basket Ligi Kobiet. Jeśli nasze dziewczyny wygrają, obrona wywalczonego przed rokiem tytułu mistrzowskiego stanie się faktem. Nad Wartę wybiera się spora grupa kibiców pomarańczowych.