Gramy z Gorzowem, będzie się działo

MARCA, 2019

Jutro o 18 w Gorzowie Wielkopolskim ligowy klasyk. Miejscowe akademiczki zmierzą się z naszą drużyną. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze są pełne emocji i wyzwalają w zawodniczkach niesamowite zaangażowanie.

– CCC to przeciwnik, który nie ma słabych punktów, ma za to mocny, szeroki skład. W drużynie jest dużo indywidualności, to zespół silny fizycznie, bardzo dobrze grający w defensywie. Nie wiem, czy nie najlepiej w lidze. Nie jest łatwo taką drużynę powstrzymać – komplementuje nasz zespół Dariusz Maciejewski, trener InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski.
Szkoleniowiec naszej ekipy, Maros Kovacik także docenia potencjał rywala.
– Gorzów to uznana marka. Zespół bardzo waleczny, ambitny, niezwykle groźny, zwłaszcza we własnej hali. Czeka nas trudny pojedynek, ale jesteśmy gotowi – podkreśla szkoleniowiec naszych mistrzyń Polski.

Pierwszy mecz pomiędzy polkowiczankami a gorzowiankami został rozegrany 9 grudnia ubiegłego roku. Był bardzo zacięty i ostatecznie zakończył się wygraną naszych dziewczyn 78:73. Jak będzie jutro? Trudno przewidzieć. Jedno jest pewne, emocje sięgną zenitu. Początek meczu o godzinie 18.