EuroCup Women: Z A3 Basket Umea na zakończenie fazy grupowej

GRUDNIA, 2019

W ostatnim meczu rywalizacji w grupie C EuroCup Women mistrzynie Polski zmierzą się z A3 Basket Umea. Początek meczu o godzinie 17:30 w środę 4. grudnia.

Po sensacyjnie wysokim zwycięstwie z tureckim Orman Genclik podopieczne trenera Marosa Kovacika zmierzą się z ostatnią drużyną grupy. A3 Basket Umea nie wygrał do tej pory ani jednego meczu w europucharze.

W starciu w Szwecji polkowiczanki zwyciężyły 91:66. Na własnym parkiecie chcą powtórzyć ten rezultat. W ekipie rywalek CCC Polkowice rolę najlepiej punktującej zawodniczki ze średnią 17,8 pkt. dzierży Tiffany Brown. Poza nią wyróżniają się znana z niedawnych występów w polskiej ekstraklasie Tamara Radocaj oraz Lajahna Odessa Drummer.

Ostateczne rozstawienie drużyn w grupie C poznamy po zakończeniu obu meczów. W drugim starciu Orman Genclik na parkiecie w Ankarze podejmie ekipę z Kayseri.

Na ostatni mecz fazy grupowej EuroCup Women zapraszamy już w środę, 4 grudnia o 17:30 do Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1A.

Transmisja meczu: LINK

Informacja o biletach:

Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 15:30 w kasie przy wejściu do hali. Płatność możliwa jest wyłącznie gotówką.

Bilet ulgowy: 6 zł

Bilet normalny: 12 zł