EuroCup Women: postawić drugi krok do ósemki

STYCZNIA, 2020

Aby awansować do najlepszej ósemki CCC Polkowice muszą obronić wypracowaną przed tygodniem wysoką przewagę z własnego parkietu.

W pierwszym starciu w Polkowicach Pomarańczowe wygrały zdecydowanie – 83:60. MBA Moskwa nie znalazło żadnej odpowiedzi na dobrą grę podopiecznych trenera Marosa Kovacika. Siódma drużyna ligi rosyjskiej z pewnością wyciągnęła już wnioski z tej porażki i do kolejnego starcia przystąpią lepiej przygotowane pod względem taktycznym.

Pomarańczowe w ciągu ostatnich dwóch tygodni nie miały zbyt wiele czasu na regenerację i czują w nogach tempo rozgrywanych meczów. W Moskwie muszą wykrzesać z siebie energię na utrzymanie przewagi, która da nam kolejny historyczny sukces – awans do najlepszej ósemki rozgrywek EuroCup Women.

Początek meczu w Moskwie w środę, 29 stycznia o godzinie 17:00.

Transmisja meczu: LINK