LUTEGO, 2024

Pewnie wkraczamy do półfinałów Orlen Basket Ligi Kobiet!
Pokonujemy Energę Polski Cukier Toruń 53:96.
(15:25 | 18:19 | 12:24 | 8:28)

W drugim, ćwierćfinałowym spotkaniu Pomarańczowe ponownie pokonały toruński zespół Energa Polski Cukier. Różnica punktów wyniosła aż 43 punkty!

Doskonała gra polkowiczanek w każdej kwarcie powiększała dystans od rywalek, a cały mecz był rozgrywany pod dyktando zawodniczek z KGHM BC Polkowice. Na uwagę zasługuje Liliana Banaszak, która dla Polkowic zdobyła aż 17 punktów w meczu. Dzięki mocnej przewadze polkowiczanek w trakcie całego spotkania, trenerzy mogli swobodnie rotować składem.

Dzięki dzisiejszej wygranej ćwierćfinały kończymy już dziś, a następne, półfinałowe spotkanie już 5. marca w polkowickiej hali. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!

Nagranie z dzisiejszego spotkania można jak zawsze znaleźć na platformie Emocje.tv

Polski Cukier Toruń vs KGHM BC Polkowice

Punkty w meczu:
Energa Polski Cukier Toruń (53):
Keishana Washington 13, Jowita Ossowska 12, La Mama Kapinga Maweja 8, Asia Strong 6, Angelika Stankiewicz 4, Wiktoria Sobiech 4, Zuzanna Krupa 4, Oliwia Trzymkowska 2

KGHM BC Polkowice (96)
Liliana Banaszak 17, Zala Friskovec 14, Dragana Stanković 12, Erica Wheeler 10, Brianna Fraser 10, Julia Piestrzyńska 9, Weronika Gajda 7, Zuzanna Kulińska 6, Wiktoria Zasada 5, Klaudia Gertchen 4, Emilia Kośla 2