EBLK: Z Pszczółką w 4. kolejce

PAŹDZIERNIKA, 2019

W sobotni wieczór podopieczne trenera Marosa Kovacika podejmą Pszczółkę Polski-Cukier AZS UMCS Lublin.

O godzinie 19:00 w sobotę 19 października, w Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1 A w Polkowicach rozpocznie się mecz 4. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Do Serca Zagłębia Miedziowego przyjechały koszykarki z Lublina prowadzone przez doskonale znanego w naszym mieście trenera Krzysztofa Szewczyka. Na starcie sezonu Pszczółki mają bilans 2 zwycięstw i 1 porażki i sąsiadują w tabeli z Pomarańczowymi.

Drużyna naszych rywali uznawana jest za zespół, który może pokrzyżować szyki pretendentom do podium mistrzostw Polski. Skład lublinianek jest dobrze zbudowany z silnymi postaciami. Szczególną uwagę zawodniczki CCC Polkowice będą musiały zwrócić na amerykańską rozgrywającą Alexis Peterson oraz Serbkę Jovanę Popović. Silnym punktem zespołu Pszczółki jest Agnieszka Szott-Hejmej.  Niestety w składzie meczowym gości nie zobaczymy dziś Karoliny Puss, która przed sezonem zerwała więzadła krzyżowe. Wychowance polkowickiego klubu życzymy szybkiego powrotu na parkiet.

Na kibiców zebranych w hali podczas dzisiejszego meczu tradycyjnie czeka konkurs, w którym nagrodą tradycyjnie jest bon zakupowy do Cuprum Arena o wartości 100 zł.

TRANSMISJA MECZU: LINK

Informacja o biletach:

Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 17:00 w kasie przy wejściu do hali. Płatność możliwa jest wyłącznie gotówką.

Bilet ulgowy: 6 zł

Bilet normalny: 12 zł