EBLK: Starcie z Wisłą już w niedzielę

PAŹDZIERNIKA, 2019

W 6. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet koszykarki CCC Polkowice zmierzą się z Wisłą Kraków.

Z ostatniego wyjazdu na mecz rozgrywek EuroCup Women mistrzynie Polski wróciły w dobrych nastrojach. W Szwecji Pomarańczowe wysoko pokonały A3 Basket Umea (91:66). W niedzielę czeka ich kolejny mecz w drodze do play-off polskiej ekstraklasy. W Polkowicach podopieczne trenera Marosa Kovacika zmierzą się z Wisłą Kraków.

Sylwetka rywala

Ze względów na opóźniony start sezonu i mniejszą ilość rozegranych meczów krakowska Wisła zajmuje ostatnie miejsce w tabeli EBLK. Nie świadczy to jednak o potencjale drużyny. W pierwszym meczu sezonu zawodniczki Białej Gwiazdy pokonały silne Artego Bydgoszcz. O sile ofensywnej zespołu spod Wawelu stanowi trio zagranicznych zawodniczek – Amerykanki Krystal Vaughn i Chloe Wells oraz Litwinka Gabija  Meškonytė. Niedzielne starcie będzie także pojedynkiem słowackich szkoleniowców, ponieważ trenerem Wisły jest rodak Marosa Kovacika, Stefan Svitek.

Początek meczu z Wisłą Kraków w niedzielę, 3 listopada o godzinie 19:00. Na kibiców zebranych w hali oprócz sportowych emocji czekać będą niespodzianki od Fitareny Polkowice, m.in. darmowe wejściówki do klubów fitness. Dodatkowo, tradycyjnie w przerwie meczu odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będzie bon zakupowy do Cuprum Arena o wartości 100 zł.

TRANSMISJA MECZU: LINK

Informacja o biletach:

Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 17:00 w kasie przy wejściu do hali. Płatność możliwa jest wyłącznie gotówką.

Bilet ulgowy: 6 zł

Bilet normalny: 12 zł