STYCZNIA, 2024

Dragana Stanković MVP Listopada i MVP Grudnia!

Spoglądając wstecz na mecze rozegrane w listopadzie i grudniu sztab oraz zawodniczki KGHM BC Polkowice mogą czuć zadowolenie. 9 meczy przyniosło 8 zwycięstw, pozwalając Pomarańczowym wejść w Nowy Rok jako samodzielny lider tabeli Orlen Basket Ligi Kobiet. W każdym z tych zwycięstw ogromną rolę odegrała Dragana Stanković. Jej znakomitą grę dostrzegły władze OBLK, które wyróżniły ją nagrodą MVP nie tylko listopada, ale i grudnia.

ELW: KGHM BC Polkowice vs. Serco Uni Györ (31.10.2023) 92:82

W listopadzie Dragana zdobywała 15 punktów oraz 6 zbiórek na mecz w zaledwie 19 minut spędzanych na boisku. W grudniu Serbka utrzymała dobrą formę; notowała przeszło 13 punktów i blisko 7 zbiórek w 22 minuty spędzane średnio na parkiecie. Liczby nie oddają jednak realnego wpływu Dragany na grę zespołu; jej obecność w pobliżu obręczy skutecznie zniechęca rywalki do podejmowania prób zdobywania punktów blisko kosza. Dragana znakomicie odnajduje się również jako podająca, z łatwością znajdując koleżanki zbiegające pod kosz bądź szukające okazji do rzutu za 3 punkty.

Draganie gorąco gratulujemy i nie możemy doczekać się kolejnych znakomitych występów.