Derby na koniec roku

GRUDNIA, 2018

Jutro ostatni mecz naszych dziewczyn w roku 2018. Rywal wyjątkowy – wrocławska Ślęza. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Początek o godzinie 18.

Derby Dolnego Śląska rządzą się swoimi prawami. To mecze, które zawsze wyzwalają dodatkowe pokłady motywacji w zawodniczkach, a kibice przeżywają je inaczej niż inne pojedynki. Do jutrzejszej potyczki oba zespoły przystapią po porażkach. Ślęza przegrała w polskiej ekstraklasie czterema punktami z Artego Bydgoszcz. Nasze dziewczyny z kolei nie sprostały w Pradze miejscowemu ZVVZ USK. W sobotę w polkowickiej hali obie drużyny będą chciały odnieść zwycięstwo, by w miłych nastrojach spędzić święta i przywitać nowy rok.

Ślęza w dziesięciu pojedynkach Energa Basket Ligi Kobiet odniosła siedem zwycięstw, a trzykrotnie musiała uznać wyższość rywalek. Na liście drużyn, które pokonały wrocławianki są – InwesInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski, Widzew Łódź oraz Artego Bydgoszcz. Czy do tego grona dołączą nasze dziewczyny, które każdy z dotychczasowych dziesięciu meczów zakończyły zwycięsko? Odpowiedź poznamy jutro. Wszystkich fanów naszej drużyny zapraszamy do hali przy ulicy Dąbrowskiego. Wasze wsparcie będzie bardzo potrzebne. Początek o godzinie 18.