Denesha Stallworth zamyka skład CCC Polkowice

1

października, 2019

Ostatnią zawodniczką, która związała się kontraktem z CCC Polkowice jest Amerykanka Denesha Stallworth (27 lat, 191 cm).

Nowa podkoszowa CCC poprzedni sezon spędziła w Rosji, grając w barwach Spartaka Moskwa Region Widnoje. W rozgrywkach ligi rosyjskiej notowała średnio 13,2 punktów i 6,6 zbiórek, a w pucharze FIBA EuroCup 10,4 punktów i 4,8 zbiórek.

Stallworth doskonale zna polską ligę. W koszykarskim CV ma występy i sukcesy w barwach Wisły Kraków (mistrzostwo Polski) oraz Artego Bydgoszcz (Puchar Polski i wicemistrzostwo Polski).

Denesha jest absolwentką uczelni Kentucky. W 2014 roku została wybrana w drafcie WNBA przez Connecticut Sun, ale nie było jej dane zadebiutować w lidze.

W CCC Polkowice Stallworth będzie występować z numerem 50. Jeśli przejdzie pozytywnie badania lekarskie, powinna zagrać w pierwszym meczu nowego sezonu. W niedzielę 6 października o 19:00 mistrzynie Polski podejmą we własnej hali Widzew Łódź.

Skład CCC Polkowice na sezon 2019/2020: Denesha Stallworth, Danielle Robinson, Artemis Spanou, Ana Maria Filip, Weronika Gajda, Monika Naczk, Maria Conde, Miljana Bojović, Ewelina Jackowska, Julia Tyszkiewicz, Patrycja Tomaszewicz.

 

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Share This