Czas na szlagier

12

STYCZNIA, 2021

W zaległym starciu 11. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet zespół CCC Polkowice czeka spotkanie z ekipą z Gorzowa Wielkopolskiego. Mecze z tą drużyną zawsze budzą emocje.

Starcia z gorzowskim zespołem od zawsze wprowadzały trybuny do czerwoności i uzyskały u kibiców status szlagierowych. Tym razem atmosfery zabraknie, a fanom obu zespołów musi wystarczyć transmisja w domach.

W tabeli Energa Basket Ligi Kobiet gorzowianki zajmują piąte miejsce z bilansem ośmiu zwycięstw i trzech porażek. Przez zespołami trenera Dariusza Maciejewskiego zawsze trzeba czuć respekt. Gorzowska drużyna zawsze charakteryzuje się silnym boiskowym charakterem. Liderką strzelczyń obecnego zespołu jest Megan Gustafson z dorobkiem 19,2 pkt. na mecz. We wtorkowym starciu możemy więc oczekiwać na jej potyczki z Keishą Hampton – najskuteczniejszą zawodniczką CCC Polkowice i drugą najlepszą strzelczynią ligi.

W Polkowicach zmierzą się dwa silne zespoły. Chociaż za faworyta uchodzi CCC Polkowice, będąc drużyną która pokazuje stabilniejszą formę, to już wielokrotnie gorzowski zespół potrafił grać skutecznie przeciwko najsilniejszym.
Początek meczu 11. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet we wtorek, 12 stycznia o godzinie 19:00. Transmisję przeprowadzi TVCOM (link do transmisji).

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Share This