Asystuj Julce przy zbiórce dla domu dziecka w Polkowicach

LISTOPADA, 2019

Już drugi rok z rzędu Julia Tyszkiewicz organizuje zbiórkę dla dzieci z polkowickich placówek.

Polkowicki dom dziecka tworzą dwa ośrodki – Placówka Socjalizacyjna „Skarbek” oraz Placówka Socjalizacyjno-Interwencyjna „Perspektywa”. Obie placówki potrzebują wsparcia firm i instytucji oraz darczyńców, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki. Na ich potrzeby nie zostaje obojętna Julia Tyszkiewicz, która już drugi rok z rzędu zdecydowała się na organizację świątecznej zbiórki na rzecz dzieci. Razem możemy więcej! Zachęcamy kibiców CCC Polkowice do wsparcia szczytnego celu.

Co zbieramy?

• artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia
  • artykuły higieniczne
  • środki czyszczące
  • przybory szkolne
  • książki
  • zabawki (nowe)
  • odzież dla dzieci i młodzieży (nowe z metkami)
  • gry edukacyjne
  • sprzęt sportowy
  • sprzęt gospodarstwa domowego
  • nowe koce i pościel

Gdzie trwa zbiórka?

Zbiórka jest prowadzona w siedzibie klubu przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00), a także podczas wszystkich meczów domowych drużyny CCC Polkowice:

– 27.11, godz. 19:00 vs Orman Genclik

– 4.12, godz. 19:00 vs A3 Basket Umea

– 7.12, godz. 19:00 vs Energa Toruń

Potrzebne produkty można umieszczać w wózku ustawionym przy wejściu do hali.

Do asystowania Julce w przedświątecznej zbiórce dla domu dziecka w Polkowicach zachęcamy także firmy i instytucje. Zainteresowanych wzięciem udziału w akcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 799 065 388.