Alicja Grabska kolejną Pomarańczową

SIERPNIA, 2020

W barwach zespołu z Polkowic zobaczymy jedną z najbardziej utalentowanych Polek młodego pokolenia.

Alicja Grabska w ubiegłym sezonie reprezentowała barwy francuskiego CSL Dijon Basket. W reprezentacji Polski U20 pełniła rolę podstawowej rozgrywającej. 21-letnia zawodniczka ma już za sobą debiut w Energa Basket Lidze Kobiet. Na parkietach ekstraklasy po raz pierwszy pojawiła się w wieku 16 lat w barwach Wisły Kraków.

Nowa rozgrywająca CCC Polkowice rozpoczęła już treningi z drużyną. Gra w zespole Karola Kowalewskiego będzie dla niej dużą szansą na przypomnienie się polskim kibicom i zadomowienie na parkietach ekstraklasy. Po pierwszych treningach widać jej ogromne zaangażowanie. Doskonale odnalazła się w zespole.

Alicja Grabska mierzy 170 cm wzrostu. W polkowickiej drużynie zagra z numerem 21. Razem z wychowanką MKS Polkowice Patrycją Tomaszewicz zamykają polską część składu CCC Polkowice na sezon 2020/2021.

Aktualny skład CCC Polkowice: Weronika Gajda, Julia Drop, Klaudia Gertchen, Sylwia Siemienas, Weronika Telenga, Alicja Grabska, Patrycja Tomaszewicz.