4. kolejka EBLK: KS Basket-25 Bydgoszcz kolejnym rywalem

PAŹDZIERNIKA, 2022

BC Polkowice po wysokim zwycięstwie z beniaminkiem podejmie na własnym parkiecie ekipę z KS Basket 25 Bydgoszcz, która ponownie aspiruje do grona zespołów walczących o medale.

Pomarańczowe na własnym parkiecie zmierzą się z wymagającym rywalem. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Kulpekszę wydaje się być jeszcze silniejsza niż w ubiegłym sezonie. Siłą ofensywną jest Sparkle Taylor, która aktualnie prowadzi w statystyce najskuteczniejszych zawodniczek Energa Basket Ligi Kobiet. Silnym ofensywnie ogniwem zespołu znad Brdy jest Stephanie Kostowicz. Przed startem sezonu do Bydgoszczy wróciła koleżanka Zali Friskovec z reprezentacji Słowenii, Shante Evans. Środkowa zawsze była ważnym i silnym wsparciem dla bydgoskich ekip. Mówiąc o składzie rywali Pomarańczowych nie można zapomnieć o Karinie Michałek, która jest ważną postacią w talii gości.

BC Polkowice ma przed sobą starcie z wymagającym przeciwnikiem. Polkowiczanki muszą wykorzystać swoją fizyczność i bogaty repertuar rzutów. Gra liderek będzie kluczowa dla losów sobotniego spotkania.

Mecz rozpocznie się w sobotę, 22 października o godzinie 18:00 w Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1A. Transmisja spotkania będzie dostępna na platformie Emocje.TV (po wykupieniu abonamentu).

Bilety w cenie 20 zł normalny i 10 zł ulgowy będą dostępne na dwie godziny przed meczem w kasie hali.