SIERPNIA, 2023

Otwieramy zapisy do Klubu Kibica!

Jesteś fanem Pomarańczowych? W trakcie meczu dłonie same składają Ci się do oklasków, a głos rwie do głośnego dopingu? Chciałbyś jeszcze bardziej zaangażować się w życie drużyny i być częścią grupy, która podziela Twoją pasję? Właśnie Ciebie szukamy!

Chociaż już teraz szczycimy się najlepszymi kibicami w Polsce, nie osiadamy na laurach! Szukamy kibiców pasjonatów, którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć święto jakim są mecze w hali przy ul. Dąbrowskiego. Przyśpiewki, flagi, meksykańskie fale jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy!

Fot.: Artur Starczewski

Oczywiście członkostwo w Klubie Kibica to też przywileje – wyposażymy Was w koszulki, szaliki i inne gadżety. Chcemy, aby pomarańczowo było nie tylko na boisku, ale też na trybunach, tak u siebie jak i na wyjeździe

Jeśli Klub Kibica brzmi jak coś dla Ciebie, daj znać w komentarzu! Mamy nadzieję, że będzie to początek pięknej, wspólnej drogi.

Fot.: Artur Starczewski