Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

7

STYCZNIA, 2019

W salonie Suzuki w Warszawie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Turnieju Finałowego Pucharu Polski, który odbędzie się w Bydgoszczy od 18 do 20 stycznia.

W Turnieju Finałowym weźmie udział sześć drużyn – nasz zespół, jako uczestnik Euroligi, a także gospodarz – Artego Bydgoszcz, trzy najwyżej sklasyfikowane zespoły Energa Basket Ligi Kobiet – Arka Gdynia, Energa Toruń i InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. oraz lider grupy A 1 Ligi Kobiet – AZS Uniwersytet Gdański. Nasze dziewczyny rywalizację rozpoczną od półfinału, w którym zmierzą się ze zwycięzcą pojedynku AZS Uniwersytet/Artego.

Jeśli w ćwierćfinale nie dojdzie do niespodzianki, zmierzymy się z Artego Bydgoszcz.

Rozpiska Turnieju Finałowego

Ćwierćfinały (18 stycznia)
17:00 AZS Uniwersytet Gdański – Artego Bydgoszcz
19:15 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. – Energa Toruń

Półfinały (19 stycznia)
17:00 CCC Polkowice – AZS Uniwersytet/Artego
19:15 Arka Gdynia – InvestInTheWest Enea/Energa

Finał (20 stycznia)
15:00 Transmisja w Sportklubie

W Turnieju Finałowym weźmie udział sześć drużyn – nasz zespół, jako uczestnik Euroligi rozpocznie rywalizację od półfinału.

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Tak się tworzy historia. Pomarańczowe złotka po raz drugi z rzędu.

Przysłowiowe gryzienie parkietu przez 40 minut, efektowne akcje, zwroty wydarzeń przyprawiające o palpitację serca, niesamowity tumult i na koniec to co jest istotą sportowej rywalizacji – czyli zwycięstwo dające upragniony tytuł. Nasze dziewczyny wygrały dziś w Gorzowie Wielkpolskim 64:81 i tym samym po raz drugi z rzędu zdobyły tytuł mistrz Polski!

czytaj dalej

Jeden krok do raju

Jutro w Gorzowie Wielkopolskim trzeci mecz wielkiego finału Energa Basket Ligi Kobiet. Jeśli nasze dziewczyny wygrają, obrona wywalczonego przed rokiem tytułu mistrzowskiego stanie się faktem. Nad Wartę wybiera się spora grupa kibiców pomarańczowych.

czytaj dalej
Share This