Zagramy dla WOŚP!

STYCZNIA, 2020

Przed nami 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sercu Zagłębia Miedziowego CCC Polkowice ponownie zagra z Orkiestrą!

Z Arką Gdynia zagramy dla WOŚP!

W hicie 14. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet CCC Polkowice zmierzy się z liderem tabeli. Arka Gdynia na krajowym podwórku jest niepokonana. W niedzielę, 12 stycznia czeka nas emocjonujący mecz, a na takie kibice czekają w szczególności. Frekwencja na niedzielnym spotkaniu będzie podwójnie ważna. Oprócz oczekiwania na głośny doping liczymy na zysk z biletów, ponieważ klub zdecydował się przekazać całą kwotę ze sprzedaży wejściówek na zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Im będzie nas więcej, tym więcej pieniędzy trafi do puszek Orkiestry. To nie jedyna forma, jaką klub chce wesprzeć fundację w zakupie sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka do puszek. W zamian za wsparcie kibice będą mogli otrzymać kartę z autografami koszykarek CCC Polkowice, plan lekcji lub meczowy klaskacz. Na hit kolejki zapraszamy w najbliższą niedzielę, 12 stycznia o godzinie 19:00 do hali przy Dąbrowskiego 1A w Polkowicach.

Licytacje

Każdego roku drużyna CCC Polkowice przekazuje coś specjalnego na licytacje. Tym razem wystawione przez nas przedmioty licytować można na trzech frontach:

– koszulka meczowa z autografami: licytacja w przerwie meczu CCC Polkowice – Arka Gdynia.

– trening z drużyną CCC Polkowice oraz piłka z autografami koszykarek: licytacja prowadzona będzie w polkowickim kinie w niedzielę, 12 stycznia od godziny 17:00.

– piłka Spalding TF-1000 z autografami koszykarek: licytacja prowadzona jest przez Charytatywni Allegro i trwać będzie do 12 stycznia. Link do licytacji: ALLEGRO

Dzieci potrenują dla Orkiestry

O godzinie 13:00 w Hali Sportowej w Polkowicach, w której kilka godzin później CCC Polkowice zagra z Arką Gdynia, odbędzie się trening pokazowy organizowany wspólnie z piłkarzami Górnika Polkowice. Zajęcia koszykarskie dla najmłodszych sympatyków sportu poprowadzi trener Karol Kowalewski, a towarzyszyć mu będą zawodniczki drużyny mistrza Polski. Podczas treningu wolontariusze prowadzić będą zbiórkę do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Razem zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę.