Najważniejsza część sezonu wystartuje już 3 kwietnia. Drogę w play-off rozpoczniemy od starcia u siebie z Pszczółką Polski-Cukier AZS Lublin. Wejściówki na wszystkie mecze play-off w Polkowicach będą bezpłatne.

Drużyna CCC Polkowice walczy o najwyższy cel, czyli złoty medal mistrzostw Polski. Zespół trenera Marosa Kovacika jest niezwykle zdeterminowany, aby stanąć na najwyższym stopniu podium Energa Basket Ligi Kobiet. W rywalizacji w play-off ważny jest każdy detal, a jednym z najważniejszych jest wsparcie szóstego zawodnika, czyli miejscowych kibiców. Nasi fani niejednokrotnie pokazali, że są naszą siłą. W podziękowaniu za cały sezon wiernego wsparcia klub postanowił, że wejście na wszystkie mecze play-off będzie bezpłatne. Darmowe wejściówki będzie można odebrać w kasie hali 2 godziny przed każdym meczem. Pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc mają kibice posiadający całosezonowy karnet – ich miejsce będzie zarezerwowane. Uprzedzamy, że ilość biletów jest ograniczona, więc ze względów organizacyjnych prosimy naszych kibiców o przychodzenie do hali nieco wcześniej niż zwykle.

Rywalizację w play-off rozpoczniemy już 3 i 4 kwietnia (oba mecze o godzinie 19:00) w Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach. Walkę o wejście do półfinału toczyć będziemy z Pszczółką Polski-Cukier AZS Lublin. Rywalizacja o awans trwa do trzech zwycięstw.

Transmisje z meczów ćwierćfinałowych w Polkowicach będą dostępne na naszym kanale YouTube.