Dziś szeregi naszej drużyny zasiliła rzucająca drużyny narodowej, Agnieszka Skobel. Z tak wytrawnym graczem w składzie siła rażenia polkowiczanek z pewnością wzrośnie.

Obecny sezon nowa zawodniczka MKS rozpoczęła w drużynie JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań. W klubie ze stolicy Wielkopolski notowała średnio 9,6 punktów, 5,2 zbiórki, 2,8 przechwytów i 1,9 asysty.

Wcześniej nowa zawodniczka MKS broniła barw między innymi takich klubów jak KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, czy też Wisła Can-Pack Kraków. Z tym ostatnim zespołem zdobyła w poprzednim sezonie tytuł mistrza Polski. Jest też podstawowa zawodniczką reprezentacji Polski. Atuty Agnieszki to dobry rzut z dystansu oraz spokój. Z całą pewnością pojawienie się nowej rzucającej w naszym zespole to wzmocnienie potencjału rzutowego MKS. Wierzymy, że w decydującej fazie sezonu Agnieszka pomoże naszemu zespołowi w osiąganiu jak najlepszych wyników.