Dziś juniorki MKS Polkowice zmierzyły się z aktualnymi wicemistrzyniami Polski w tej kategorii wiekowej – drużyną AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski. Niestety tym razem polkowiczanki nie sprostały rywalkom.

Polkowiczanki z całych sił walczyły o jak najlepszy wynik. Niestety ich ambitna postawa nie wystarczyła i to gorzowianki wygrały dość pewnie. Po dwóch kwartach drużyna przyjezdnych prowadziła 54:29 i właściwie rozstrzygnęła losu tego pojedynku na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się porażką naszych dziewcząt 60:92. Najwięcej punktów dla MKS Polkowice zdobyła Paulina Żukowska, na której koncie zapisano 15 „oczek”.

MKS Polkowice – AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

60:92 (20:28, 9:26, 14:21, 17:17)

MKS: Żukowska 15, Figas 9, Jochańska 9, Rybak 8, Siwek 8, Bucyk 6, Tomaszewicz 6.