Z naszą drużyną zdobyła dwa medale z rzędu – złoto i brąz, a w przyszłym sezonie walczyć będzie o kolejny. Weronika Gajda zostaje w CCC Polkowice.

Nie była to dla mnie trudna decyzja. Moja rodzina dobrze czuje się w Polkowicach, a ja w kolejnym sezonie chcę obronić mistrzostwo. Wiem, że nasz zespół będzie ponownie walczyć o najwyższe cele, a ja cieszę się, że będę mogła być jego częścią – mówiła „Wera” po podpisaniu kontraktu z naszą drużyną.

Weronika Gajda to jedna z najlepszych polskich koszykarek na rozegraniu. W ubiegłym sezonie zdobywała średnio 9.5 pkt. i dawała 4 asysty w meczu, była zawodniczką pierwszej piątki, a na parkiecie spędzała przeciętnie 25 minut. „Wera” do CCC dołączyła w połowie sezonu 2016/2017 i szybko stała się jedną z wiodących postaci w drużynie. Przed przeprowadzką do Polkowic mierząca 174 cm rozgrywająca grała w drużynach z Poznania i Torunia.

Weronika Gajda jest kolejną Pomarańczową z mistrzowskiej drużyny, która zostaje w Polkowicach. Wcześniej kontrakty z klubem podpisały Miljana Bojović i Temi Fagbenle.

[o_d]7560[o_d]