Choć nasz zespół walkę o brązowe medale Tauron Basket Ligi Kobiet dopiero rozpocznie, to już zapadła decyzja, że w przyszłym sezonie poprowadzi go Vadim Czeczuro. – Chcemy tym wysłać jasny sygnał, że w przyszłym sezonie również zamierzamy zbudować zespół, który będzie bił się o czołowe miejsca w ekstraklasie – mówi Wiesław Kozdroń, prezes MKS Polkowice.

– Zespół zrealizował przedsezonowe cele i decyzja o nowym kontrakcie była bardzo prosta – mówi prezes MKS Polkowice Wiesław Kozdroń.

– Cieszę się bardzo, że będę mógł dalej być w tak profesjonalnym i wiarygodnym klubie, w którym mam duży komfort pracy. Teraz skupiamy się na walce o brązowy medal, a później zajmiemy się przygotowaniami do następnego sezonu, który mam nadzieję będzie jeszcze lepszy niż obecny – komentuje trener Czeczuro.

Przypominamy, że objął on nasz zespół w trakcie sezonu i zanotował kapitalną serię 11 wygranych meczów z rzędu. W sezonie zasadniczym polkowiczanki zajęły czwarte miejsce i po pokonaniu Basketu 90 Gdynia awansowały do półfinału, w którym musiały uznać wyższość Artego Bydgoszcz. Teraz przed naszym zespołem walka o brązowe medale. Rywala jeszcze nie znamy, bo w półfinałowej serii pomiędzy Wisłą Can-Pack Kraków a ślęzą Wrocław jest remis 2:2. Niezależnie od tego, z kim przyjdzie nam rywalizować możemy być pewni, że trener Czeczuro wraz ze swoimi podopiecznymi zrobią wszystko, by zakończyć walkę sukcesem. Jesteśmy także pewni, że przyszłym sezonie możemy liczyć na udane występy naszej drużyny, bo szkoleniowiec udowodnił, że ma pomysły i wie jak stworzyć kolektyw odnoszący sukcesy.