W niedzielę zagramy z InvestInThe West AZS AJP Gorzów Wielkopolski. To rywal, który zawsze, niezależnie od miejsca w tabeli i składu walczy o każdy centymetr parkietu, a mecze z naszą drużyną mają dla niego szczególne znaczenie.

śmiało możemy więc obstawiać, że będziemy świadkami emocjonującego meczu. Tym bardziej, że nasze dziewczyny będą podwójnie zdeterminowane z uwagi na porażkę, którą poniosły w pierwszej rundzie. W gorącej gorzowskiej hali, w której każdemu gra się bardzo trudno, akademiczki wygrały 80:72. Doskonałą partię rozegrała  Caroliny Swords, która rzuciła dla swojej drużyny 24 punkty. Mierząca 198 cm środkowa z USA to najgroźniejsza zawodniczka niedzielnych rywalek polkowiczanek. Notuje średnio 16,2 punktu oraz 9,8 zbiórki. śmiało można obstawiać, że w pojedynku z podopiecznymi trenera Dikeoulakosa spora część piłek będzie dogrywanych pod kosz do Swords. Ograniczenie swobody jej poczynań w strefie podkoszowej będzie jednym z kluczowych elementów, które mogą rozstrzygnąć o wyniku.

– Mamy swój plan taktyczny na ten mecz. Wiemy jak wygrać, a konsekwentna realizacja założeń przybliży nas do zwycięstwa – mówią nasi trenerzy.

Wierzymy, że dyscyplina taktyczna w połączeniu ze wsparciem naszych fanów dadzą nam zwycięstwo.

Wszystkich kibiców zapraszamy do głośnego wspierania naszego zespołu. Początek meczu tradycyjnie o godzinie 19.