Wicemistrzynie Polski zmierzą się w niedzielę z beniaminkiem ekstraklasy, MKK Siedlce.
Niemal równo trzy miesiące temu (23 listopada) obie drużyny spotkały się na parkiecie w Siedlcach. Górą były “pomarańczowe”, które wygrały 79:62, choć jeszcze na 8 minut przed końcem spotkania był remis 59:59. Czy rewanżowy pojedynek z MKK będzie mieć podobny scenariusz?
– Mecz z Siedlcami na pewno nie będzie dla nas łatwy. Rywal jest dosyć nieobliczalny, ale jeśli skupimy się na zespołowej obronie i poprawimy naszą grę w ataku, to będzie dobry krok w kierunku tego, by odnieść zwycięstwo przybliżające nas do zajęcia czwartego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej – mówi Agnieszka Majewska, zawodniczka CCC Polkowice.
Spotkanie CCC Polkowice – MKK Siedlce zostanie rozegrane w niedzielę 22 lutego o godz. 17:45 w hali przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach. Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Bilety w cenie 10 (normalny) i 5 (ulgowy) złotych do nabycia w kasie przed meczem.