Jedna z liderek naszej drużyny w poprzednim sezonie także i w kolejnym będzie grała dla Polkowic. Angelika Stankiewicz podpisała kontrakt z MKS.

Popularna „Siwa” była jedną z kluczowych postaci naszego zespołu w zakończonym niedawno sezonie 2015/2016. Zdobywała średnio 9,9 punktu na mecz, a do tego dokładała 1,9 asysty. Bardzo dobra postawa zawodniczki MKS została doceniona i wybrano ją najlepszą rzucającą Tauron Basket Ligi. Ponadto zawodniczka był wyróżniającą się postacią reprezentacji Polski. Nic dziwnego, że trener Vadim Czeczuro jest bardzo zadowolony z faktu, że Stankiewicz zostaje w MKS.

– To zawodniczka o dużym potencjale, sporych rezerwach, a także wielkim sercu do gry – mówi szkoleniowiec MKS.

Sama zawodniczka również cieszy się z faktu, że zostaje w naszym klubie i będzie współpracować z trenerem Czeczuro.

– Jestem przekonana, że nasza dalsza współpraca będzie bez zarzutów i mam nadzieję, że sezon 2016/17 przyniesie jeszcze większy sukces! – mówiła tuż po podpisaniu kontraktu Angelika Stankiewicz.