W czwartek, 11 lutego w Krośnie rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski koszykarek, które ma wyłonić wąski skład na mecze eliminacyjne mistrzostw Europy z Belgią i Białorusią. W gronie wybranek trenera Teodora Mołłowa znalazła się jedna zawodniczka naszego klubu – Angelika Stankiewicz.

W trakcie zgrupowania zaplanowane są dwa mecze kontrolne z reprezentacją Czech. Pierwsze z nich odbędzie się 16 lutego o godzinie 18. Ten mecz  będzie otwarty dla publiczności . Mecze eliminacyjne odbędą się 20 oraz 24 lutego. W pierwszym Polki zagrają z Belgią, a w drugim zmierzą się z Białorusią. Oba mecze zostaną rozegrane na wyjeździe. Z Belgią Polki zagrają w Namur, a z Białorusią w Mińsku. Życzymy Angelice, by znalazła się w wąskim składzie na mecze eliminacyjne i zaprezentowała w ich trakcie z jak najlepszej strony.