Nasz zespół czeka daleka wyprawa na kolejny mecz Euroligi. Tym razem polkowiczanki zmierzą się z tureckim Hatay BB. Liczymy, że utrzymają doskonałą dyspozycję z sobotniego pojedynku z Wisłą Can-Pack Kraków.

Przeciwko mistrzyniom Polski polkowiczanki rozegrały chyba najlepszy mecz w obecnym sezonie, pewnie pokonując rywalki. Nasze dziewczyny grały agresywnie od początku do końca, konsekwentnie realizowały plan taktyczny nakreślony przez sztab szkoleniowy, broniły mocno, były skuteczne w ataku. Bardzo szybko przechodziły z defensywy do ataku powodując, że rywalki nie nadążały. Zadanie przed kolejnym pojedynkiem to utrzymać taki poziom, zagrać z równie dużą determinacją. Wówczas o wynik możemy być spokojni. W pierwszym meczu z tureckim zespołem rozegranym w Polkowicach poniesliśmy porażkę 54:64. Najskuteczniejszą zawodniczką w ekipie rywalek  była Caourtney Paris, która zapisała na swoim koncie 17 punktów oraz 12 zbiórek. W naszym zespole Isabelle Harrison rzuciła 16 punktów i zebrała z tablic trzy piłki. Mecz w Turcji rozpocznie się w czwartek, 9 lutego o godzinie 16. Transmisja będzie dostępna pod wskazanym LINKIEM.