Po świąteczno-noworocznej przerwie koszykarki CCC Polkowice wracają do walki o punkty w ekstraklasie.

W sobotę 10 stycznia o godz. 17.45 „pomarańczowe” podejmą we własnej hali beniaminka rozgrywek, Pszczółkę AZS UMCS Lublin. Pierwsza konfrontacja obu ekip zakończyła się niespodziewanym zwycięstwem drużyny trenera Krzysztofa Szewczyka, 63:59.

– Dziewczyny pałają żądzą rewanżu za ten pamiętny mecz, który nieznacznie przegraliśmy. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, a myślę, że nasza dyspozycja po świątecznej przerwie jest całkiem dobra, bo nie był to dla nas okres tylko odpoczynku, ale też naprawdę solidnej pracy – powiedział Arkadiusz Rusin, trener CCC Polkowice.

Sobotni mecz CCC Polkowice – Pszczółka AZS UMCS Lublin nie będzie transmitowany w telewizji, dlatego serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach.