Przed naszą drużyną piąte, decydujące spotkanie w walce o finał mistrzostw Polski. W środę drużyna zmierzy się we Wrocławiu z ekipą ślęzy w piątym, ostatnim meczu półfinałów. Zapisy na wyjazd trwają.

Miejski Klub Sportowy Polkowice organizuje wyjazd do Wrocławi i pokrywa koszty transportu oraz zapewnia bilety na mecz. Piąte spotkanie 1/2 play-off Basket Ligi Kobiet odbędzie się już w najbliższą środę, 12 kwietnia o godzinie 19:00. Zbiórka kibiców przed polkowicką halą planowana jest na godzinę 16:30. W sprawie zapisów prosimy dzwonić pod numer telefonu 799 065 388. Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 11 kwietnia do godz. 15:00. Wasze wsparcie będzie dla naszego zespołu niezwykle cenne! DO BOJU CCC POLKOWICE!