Podopieczne trenera Zdzisława Waneckiego zaliczyły kolejny udany występ. Tym razem wysoko pokonały rywalki z Gorzowa Wielkopolskiego i to w ich hali.
Polkowiczanki wygrały u siebie z drugim zespołem AZS PWSZ 76:27 i nic dziwnego, że także dziś były zdecydowanym faworytem. Nasz zespół rozpoczął od mocnego uderzenia pozwalając przeciwniczkom na zdobycie pierwszych punktów dopiero w piątej minucie meczu. Po pierwszej kwarcie nasze dziewczyny prowadziły 19 ?oczkami?. W drugiej podopieczne trenera Waneckiego nadal spisywały się wyśmienicie i na przerwę schodziły prowadząc 49:12.
Po zmianie stron gorzowianki zaczęły grać lepiej, ale polkowiczanki kontrolowały przebieg meczu. Podobnie było w ostatniej odsłonie. Ostatecznie gospodynie przegrały z naszym zespołem 40:85.
Już za tydzień podopieczne trenera Waneckiego czeka bardzo trudny mecz. Zmierzą się u siebie z WKK Wrocław, czyli zespołem, który w obecnym sezonie przegrał tylko raz.
Drugi z naszych zespołów spisał się gorzej i wysoko przegrał z pierwszym zespołem AZS PWSZ 25:125.
AZS PWSZ II Gorzów Wielkopolski ? MKS I Polkowice 40:85
(4:23, 8:26, 18:17, 10:19)
Punkty dla MKS I: Rybak 26, Żarnowska 15, Czerniawska 12, Rzepecka 9, Kłosińska 7, Potocka 6, Chorążykiewicz 4, Prus 3, Pociecha 2, Guz 1, Bąk 0, Łaśkiewicz 0.
AZS PWSZ I Gorzów Wielkopolski – MKS II Polkowice 125:25
(31:3, 35:3, 28:11, 31:8)
Punkty dla MKS II: Osos 12, Kuświk 7, Krzysiek 4, Kisil 1, Urban 1, Iwaniak 0, Bytniewska 0, Tylutka 0, Sinicka 0, Jochańska 0, Korsak 0, Rybitwa 0.