Zawodniczki nie trzeba przedstawiać fanom żeńskiej koszykówki w Polkowicach. Występowała bowiem w naszej drużynie już trzykrotnie.

Po raz pierwszy w ekipie z Polkowic Nowacka występowała w latach 2003-2006. Potem jeszcze dwukrotnie – w sezonach 2008/2009 oraz 2011/2012. Teraz przyszedł czas na podejście numer cztery.

– Agata jest zawodniczką o uznanej marce. Ma za sobą wiele sezonów spędzonych na parkietach ekstraklasy. Jej doświadczenie na pewno będzie pomocne naszej drużynie – mówi Wiesław Kozdroń, prezes MKS Polkowice.

Poza występami w ekipie z Polkowic Nowacka ma za sobą grę między innymi w takich drużynach jak PTK Pabianice, Wisła Can-Pack Kraków, czy Energa Toruń.

Nowa zawodniczka MKS Polkowice podpisała z naszym klubem kontrakt na jeden sezon.