W pierwszym tegorocznym meczu eliminacji mistrzostw Europy koszykarki reprezentacji Polski. W wyjazdowym pojedynku Polki uległy Belgii 63:100. Udany występ zaliczyła nasza jedynaczka w drużynie narodowej – Angelika Stankiewicz, która rzuciła 14 punktów.

Popularna „Siwa” była wyróżniającą się postacią w naszej drużynie. Większą ilość punktów – 16 potrafiła zdobyć jedynie gwiazda reprezentacji – Ewelina Kobryn. Niestety dobra postawa naszej zawodniczki nie miała wpływu na niezbyt udany występ naszej drużyny narodowej. Pozostaje nam mieć nadzieję, że w kolejnym, zaplanowanym na środę meczu z Białorusią będzie lepiej. Polki czeka trudne zadanie, bo to bardzo wymagający rywal, ale wierzymy w nasze dziewczyny.