Jutro kończymy rozgrywki Euroligi sezonu 2017/2018. Mocnym akcentem, bo zagramy z niepokonanym dotychczas zespołem Dynama Kursk.

Dynamo to prawdziwy dominator. 13 meczów i 13 zwycięstw – tak wygląda bilans aktualnego mistrza Euroligi w obecnych rozgrywkach. Także na krajowym podwórku zespół z Rosji nie przegrał ani razu. Ma na koncie 12 zwycięstw. Trudno przypuszczać, by rosyjski potentat naszpikowany gwiazdami nie dopisał jutro do swojego dorobku kolejnej wygranej. My jednak liczymy na dobry występ naszych dziewczyn, które na pewno zrobią wszystko by zaprezentować się z jak najlepszej strony. W pierwszym meczu pomiędzy jutrzejszymi rywalami rozegranym w Polkowicach przegraliśmy z Dynamem 70:98, a najskuteczniejszą zawodniczką byłą Sonja Petrović, która rzuciła 17 punktów. W naszej ekipie wyróżniła się Elina Babkina, która zapisała na swoim koncie 18 punktów.

Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Transmisja meczu będzie dostępna na oficjalnym kanale FIBA na YouTube: LINK