Młodziczki MKS-u Polkowice rozegrały kolejne mecze w lidze minikoszykówki. Zanotowały dwa zwycięstwa i porażkę.

W spotkaniu o pierwsze miejsce w tabeli MKS Polkowice walczył z MOS MOS ślęzą Wrocław. Brak koncentracji w obronie i konsekwencji w ataku spowodował uzyskanie wysokiej przewagi przez wrocławianki. Zespół miał problemy z powstrzymaniem przede wszystkim Pauliny Piwowar (18 ptk.). Mecz do ostatnich sekund był zacięty, ponoważ podopiecznym Sebastiana Rudnickiego zależało na obronie 21 punktów z pierwszego spotkania obu drużyn. Druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej i udało się obronić zaliczkę z pierwszego meczu. Kolejne spotkanie w ramach ligi minikoszykówki z KS Szprtavia Szprotawa wyglądało podonie, jednak po zmianie stron dziewczyny obudziły się z zimowego letargu i zagrały na miarę oczekiwań trenera i swoich możliwości wygrywając mecz.

MKS Polkowice – MKS MOS LIbet ślęza Wrocław 20:39 (3:9,4:14,4:7,9:9)

Punkty dla MKS Polkowice: Mazur 9, Sadlik 3, I.Stępień 2, Jelonek 2, Ozga 2, Kotwica, Kokoszka, świderska, Morarz, Wieruszewska, Dzierzkiewicz, Szczypecka, Korniluk, Mrowiec

MKS Polkowice – KS Szprotavia Szprotawa  37:22 (2:5, 10:6, 15:0, 10:11)

Punkty dla MKS Polkowice: Wieruszewska 6, Mrowiec 6, Mazur 6, Sadlik 5, I.Stępień 4, Kotwica 2, Morarz 2, Dzierzkiewicz 2, Ozga 2, Jelonek 2, Kokoszka, Szczypecka, Korniluk, świderska.

KS Szprotavia Szprotawa – MKS MOS LIbet ślęza Wrocław 14:41 (0:10, 8:13, 2:10, 14:8)

[o_d]4304[o_d]

[o_d]4302[o_d]

Zespół minikoszykówki MKS Polkowice rocznika 2006 zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie i awans do dalszej części rozgrywek ligi wielkopolskiej. Po zaciętym meczu na trudnym terenie w Głogowie, polkowiczanki pokonały miejscowy zespół 33:26. Pomimo słabszej dyspozycji w ataku i zmarnowaniu licznych sytuacji sam na sam z koszem udowodniły, że są drużyną lepszą.

MKS Polkowice – MKS Basket Chrobry Głogów 33:26 (6:5, 7:6, 12:8, 9:7)

Punkty dla MKS Polkowice: Z.Stępień 9, Bogus 8, Bajus 7, świeżowska 2, Puzio 2, Łagowska 2, Łysakowska 2, Sobczyk 1, Tetera, Kowalska, Tylkowska, Surdyk, Bajek, Paś, Drzyzga.

[o_d]4301[o_d]