Najwierniejsi fani koszykówki, którzy w niedzielę pojawili się w hali na meczu MKS II Polkowice – MKS-MOS II Karkonosze Jelenia Góra obejrzeli emocjonujące widowisko. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w ostatniej minucie.
Podopieczne Kornelii Bajus były bardzo bliskie odniesienia drugiego zwycięstwa w sezonie. Jeszcze w trzeciej kwarcie młode polkowiczanki prowadziły 48:40, a sześć minut przed końcem spotkania było 59:52. Niestety, od tego momentu zawodniczki MKS-u zdobyły już tylko punkt, a ich rywalki aż 10, w tym te najważniejsze “oczka” w ostatniej minucie meczu.
Na nic zdało się aż 28 punktów rzuconych przez Natalię Osos. Ta zdobycz mogła być nawet okazalsza, ale zawodniczka MKS-u przestrzeliła aż 8 rzutów wolnych.
MKS II Polkowice – MKS-MOS II Karkonosze Jelenia Góra 60:62 (16:19, 17:10, 17:17, 10:16).
MKS Polkowice: Natalia Osos 29, Julia Kisil 18, Wiktoria Urban 5, Monika Iwaniak 4, Natalia Sinicka 2, Anna Kuświk 2, Nikola Jochańska 0, Marianna Korsak 0, Paulina Tylutka 0, Marta Krzysiek 0, Martyna Bytniewska 0, Martyna Rybitwa 0.