Budowę składu rozpoczynamy od mózgu drużyny. Na rozegraniu CCC Polkowice ponownie zobaczymy Miljanę Bojović.

Serbskiej rozgrywającej przedstawiać polkowickim kibicom nie trzeba. Miljana Bojović reprezentowała naszą drużynę w pierwszej części sezonu 2015/2016 i wróciła pod koniec grudnia ubiegłego roku, aby wesprzeć Pomarańczowe w walce o mistrzostwo. Wsparcie okazało się nieocenione. Rozgrywająca była jedną z bohaterek walki o złote medale. W pamięci kibiców na długo pozostanie jej trzypunktowy rzut w końcówce trzeciego meczu półfinałowego z Wisłą CanPack Kraków, który wprowadził CCC do finału.

„Mili” ma za sobą grę w znanych europejskich klubach, w tym w Fenerbahce Stambuł (2014/2015). Z zespołem Good Angels Koszyce (2009/2010, 2010-2014) czterokrotnie sięgała po mistrzostwo Słowacji. W klubie z Koszyc poznała trenera Marosa Kovacika. Na polskich parkietach, oprócz gry w polkowickich barwach, Bojović ma za sobą także występy w Lotosie Gdynia.

Mierząca 181 cm serbska rozgrywająca wraz z naszą drużyną walczyć będzie w sezonie 2018/2019 o obronę mistrzowskiego tytułu. „Mili” sympatię polkowickich fanów zaskarbiła sobie nie tylko walecznością i umiejętnościami na parkiecie, ale także niezwykłą osobowością i przyjazną aurą.

Na ogłoszenie wiadomości nie mogliśmy znaleźć lepszej daty od 17 maja, czyli dnia urodzin Mili. Naszej zawodniczce życzymy wszystkiego najlepszego!

[o_d]7556[o_d]