Mecz inauguracyjny już w niedzielę

października, 2019

Koszykarki CCC Polkowice już 6 października rozpoczną walkę o obronę mistrzostwa Polski. W starciu inauguracyjnym Energa Basket Ligi Kobiet Pomarańczowe zmierzą się z Widzewem Łódź.

Po kilku miesiącach przerwy koszykówka wraca na polkowicki parkiet. W pierwszej kolejce podopieczne trenera Marosa Kovacika podejmą łódzki Widzew. Chociaż faworytem starcia będzie CCC, to przed inauguracją zawsze jest wiele niewiadomych.

Okres przygotowawczy był bardzo intensywny. Od 15 sierpnia polkowiczanki wzmacniały kondycję oraz rozegrały kilka sparingów. Z Widzewem polkowickie koszykarki miały okazję zmierzyć się w przedsezonowym sparingu, w którym wygrały 73:63. Skład mistrzyń Polski został zamknięty w ostatnim tygodniu przygotowań. Do zespołu dołączyły dwie Amerykanki – Danielle Robinson i Denesha Stallworth.

Sezon 2019/2020 zapowiada się niezwykle emocjonująco i wszystko wskazuje na to, że walka o czołówkę będzie bardzo zacięta.

Zapraszamy na mecz inauguracyjny rozgrywek o mistrzostwo Polski. Początek starcia z Widzewem Łódź w niedzielę, 6 października o godzinie 19:00 w Hali Sportowej SP2 przy ulicy Dąbrowskiego 1A.

Bilety na mecz w cenie 12 zł normalny i 6 zł ulgowy do kupienia w kasie hali od godziny 17:00.