Magdalena Kaczmarska została nową zawodniczką CCC Polkowice. 24-letnia koszykarka, która może występować na pozycjach rzucającego obrońcy oraz niskiej skrzydłowej, podpisała roczny kontrakt z drużyną wicemistrzyń Polski.
Wychowanka Stali Stalowa Wola ma za sobą sześć sezonów gry w ekstraklasie. Przez dwa lata reprezentowała barwy SMS-u Łomianki, później trzy sezony spędziła w Lotosie Gdynia, a przez jeden rok grała w AZS-ie Rzeszów. W tym ostatnim zespole notowała najlepsze statystyki: śr. 9,5 pkt., 3,2 zb., 1,5 as.
W sezonie 2013/2014 Kaczmarska występowała w pierwszoligowym AZS UMCS Lublin. Jej średnie z 21 rozegranych spotkań to 8,1 pkt., 5,4 zb., 2,6 as.
Nowa zawodniczka CCC Polkowice w karierze rozegrała 20 spotkań w rozgrywkach Euroligi, wszystkie w barwach Lotosu Gdynia. Ponadto, grała w młodzieżowych reprezentacjach Polski (U16, U18, U20).
Kaczmarska jest trzecią nową zawodniczką zakontraktowaną przez CCC Polkowice w tym miesiącu. Wcześniej umowy z klubem parafowały Justyna Jeziorna i Naketia Swanier.

Share This