Magdalena Kaczmarska i Agata Szczepanik z CCC Polkowice wcieliły się dziś w rolę nauczycielek wychowania fizycznego. – To miła odskocznia od przygotowań do decydującego o brązowym medalu meczu w Toruniu – mówiły zawodniczki drużyny aktualnych wicemistrzyń Polski.

Koszykarska wizyta, więc i zajęcia typowo koszykarskie. Najpierw obowiązkowa rozgrzewka, by nikt nic sobie nie naciągnął, czy co gorsza zerwał. Potem ćwiczenia typowo koszykarskie – podania piłki, kozłowanie. Uczniowie klasy III c Szkoły Podstawowej Nr 2 w Polkowicach polecenia wykonywali rzetelnie, z dużym zaangażowaniem, niecierpliwie dopytując się kiedy będą mogli porzucać do kosza. Oczywiście i tego nie zabrakło, podobnie jak pamiątkowego zdjęcia z zawodniczkami, które zakończyło tę niecodzienną lekcję, która na pewno zapadnie w pamięć uczniom.