Dziś w Szkole Podstawowej Nr 2 nasze koszykarki poprowadziły zajęcia wychowania fizycznego. Trzeba przyznać, że w roli nauczycielek spisały się równie dobrze, co na parkiecie podczas meczów ekstraklasy.

Nicole Michael, Milijana Bojović oraz Agata Nowacka, a także Michał Grzesik, drugi trener naszej drużyny poprowadzili zajęcia dla uczniów klas piątych oraz szóstych SP 2. Rozgrzewka, ćwiczenia, indywidualne, zespołowe, a także gierka w koszykówkę – wszystko zgodnie z zasadami i najwyższymi standardami. Dzieci z dużą precyzją wykonywały kolejne ćwiczenia, a w nagrodę za swoje zaangażowanie otrzymały bilety na najbliższy mecz naszej drużyny z MKK Siedlce, który odbędzie się w niedzielę, 29 listopada oraz gadżety klubowe. Na koniec zajęć wykonano pamiątkowe zdjęcie.