Drużyna z rocznika 2003 pod opieką trenera Zdzisława Ambroziaka wzięła udział w Festivalu Minikoszykówki Camp Koszalin 2015.

To wydarzenie to wielkie święto koszykówki. W jego trakcie młode adeptki basketu biorą udział w codziennych rozgrywkach, w których mają okazję rywalizować z drużynami z całej Polski. Poza tym, co niezwykle istotne w kontekście wzajemnej integracji, młode koszykarki maja okazję ku temu wspólnie trenować, a także wyjeżdżać na plaże do Kołobrzegu oraz Unieścia. W Kołobrzegu nasze młode koszykarki odbyły rejs statkiem, co dostarczyło im wielu wrażeń. W trakcie festiwalu jedna z naszych zawodniczek, Inga Stępień wygrała konkurs umiejętności koszykarskich „Skills Challenge”, a wraz z Dominika Zblewską znalazła się w gronie uczestniczek „All Stars Game”.

W festiwalu wzięły udział następujące zawodniczki naszego klubu – Adrianna Koptyńska, Inga Stępień, Weronika Morawska, Dominika Zblewska, Magdalena Kokoszka, Dominika Rusinko, Rozalia Horniak, Klaudia Pukalak, Oliwia Bartkowiak, Alicja Młynek, Kornelia Pastuszak, Julia Mrowiec. Opiekę nad dziewczętami sprawuje dwójka trenerów – Andrzej Ambroziak oraz Michał Grzesik.