Jest na każdym meczu CCC Polkowice, kibice go uwielbiają – zarówno najmłodsi, jak i najstarsi. Najwyższa pora, aby dla tygrysa, naszej oficjalnej maskotki wybrać imię. W tym możecie pomóc Wy!

Zadanie nie należy do najprostszych – w wyborze brane są pod uwagę tylko kreatywne imiona. Spośród nadesłanych propozycji nasz klub wybierze zwycięzcę, dla którego Gmina Polkowice, sponsor konkursu, przewidziała nagrody – karnet na mecze drużyny, oficjalny t-shirt rozgrzewkowy klubu oraz zdjęcie z drużyną.

Propozycje do 8 grudnia 2016 r. przesyłać można na adres klub@mkspolkowice.pl w tytule wiadomości wpisując „KONKURS”. Treść wiadomości musi zawierać tylko jedną propozycję imienia dla tygrysa, imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie oraz adres e-mail.

DO DZIEŁA!

[o_d]3730[o_d]