Z dniem 23 kwietnia Jacek Winnicki przestał pełnić funkcję pierwszego trenera zespołu CCC Polkowice. Jego obowiązki przejął dotychczasowy asystent, Krzysztof Szewczyk.
– Rozwiązaliśmy umowę o pracę z trenerem Jackiem Winnickim. W meczach, które pozostały nam do końca sezonu zespół CCC poprowadzi trener Krzysztof Szewczyk. Nie będziemy szerzej komentować powodów decyzji – stwierdził Krzysztof Korsak, prezes klubu.
Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice w tym miejscu serdecznie dziękuje trenerowi Jackowi Winnickiemu za dwuletnią pracę w Polkowicach, uwieńczoną zdobyciem tytułu mistrza Polski, Pucharu Polski i awansem do Final Eight Euroligi. Życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej!