DSC_1412aPrzez pięć dni trwały “Ferie z minikoszykówką”, czyli zajęcia dla dziewczynek z klas 1-3 szkół podstawowych. Najmłodszym adeptkom basketu towarzyszyły w ćwiczeniach m. in. zawodniczki CCC Polkowice.
– Obecność Agnieszki Majewskiej, Magdaleny Leciejewskiej czy Pauliny Misiek była z pewnością sporą atrakcją dla dziewczynek, które uczestniczyły w zajęciach – podkreśla trener Sebastian Rudnicki. – Dziewczyny mogły poćwiczyć wspólnie ze starszymi koleżankami, wziąć od nich autografy. Myślę, że będą to dobrze wspominać, a jeszcze lepiej, jeśli dzięki tym zajęciom połknęły koszykarskiego bakcyla i po zakończeniu zimowych ferii podejmą regularne treningi – dodaje.
W trakcie “Ferii z minikoszykówką” z uczestniczkami zajęć spotkały się też inne zawodniczki polkowickiego klubu: Agata Szczepanik i Dominika Owczarzak z zespołu ekstraklasy oraz Paulina Żukowska z drużyny juniorek.
Na zakończenie, dziewczynki, które przychodziły na zajęcia, otrzymały słodkie nagrody od organizatorów “Ferii z minikoszykówką”.